Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Çka po ndodh në Skënderaj?! Zbarkojnë njësi të shumta policore në pjesë të ndryshme

- Advertisement -

Njësia speciale sot në orët e mbrëmjes është vendosur në disa lokacione të qytetit të Skënderajt.

Sipas disa burimeve të portalit Rajoni disa forca policore janë parë nëpër rrugë pranë një objekti, ndërsa të tjerat patrulla në fillim të sheshit.

Rajoni ka kontaktuar zëdhënësin e policisë së rajonit të Mitrovicës, Avni Zaitin, i cili kontaktoi se ende nuk ka asgjë të veçantë për t’u raportuar sa i përket këtij aksioni.

- Advertisement -

Portali Rajoni do t’ju mbajë të informuar lidhur me zhvillimet e mundshme.

PAMJE:

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -