E hënë, 20 Maj, 2024

Dafina Zeqiri bën veprimin e papritur ndaj Ledrit dhe Sarës

Ditët e fundit është rikthyer në qendër të vëmendjes romanca e dikurshme e Dafina Zeqirit me Ledri Vulën. Shkak u bënë këngët e fundit të artistëve, një fragment i cili dukej si një përgjigje ndaj njëri-tjetrit.

Mirëpo ndonëse dyshja janë ndarë prej vitesh dhe vazhdojnë secili jetën e tyre me partnerët përkatës, fansat duket se herë pas herë duan t’i shohin bashkë.

Së fundmi një veprim nga ana e Dafinës dhe partneres së Ledrit, ka trazuar rrjetin. Dafina e cila dikur i ndiqte të dy, ka hequr nga Instagrami si Sarën dhe Ledrin.

Edhe Hoxha nga ana e saj nuk e ndjek Zeqirin. Nëse mendoni se edhe reperi nuk e ndjek, gaboheni. Ledri vazhdon ta ndjek Dafinën në Instagram, ndonëse ajo e ka hequr.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer