Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Dalin pamjet si në filma: Momenti kur policia e shtrin për toke dhe e arreston taksistin

- Advertisement -

Janë publikuar pamjet e një arrestimi që ka ndodhur më herët.

Policia e ka arrestuar një taksist në mënyrë të ashpër si në filma, duke  e shtrirë përtoke.

Më poshtë mund ta shihni videon:

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -