Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Del fotoja e të riut që u gjet i varur në terracën e banesës së tij

- Advertisement -

Për lajmërim mortor është publikuar fotoja e të riut që u gjet i varur në terracën e banesës së tij.

Ngjarja tragjike ka ndodhur në Drenas.

Njoftimi i plotë mortor për varrimin e të ndjerit:

- Advertisement -

NJOFTIM MORTOR
Bashkvendas të nderuar dhe ju miq më dhimbje ju njoftojmë se ka ndërruar jetë bashkvendasi ynë Ardian Murat Dushaku…
Në emër të faqës së fshatit tonë i shprehim ngushllime të sinqerta familjës dhe miqve…
Varrimi i të ndjerit bëhët nesër ,e marte,31 janar 2023 në ora 14-të,në varrezat të shkolla në Çikatovë të Vjetër…
Ardiani pushoft i qetë në Parajsën në qiell…

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -