Të fundit:

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...

Punësohet në QKMF edhe vellau i drejtoreshës se administratës se përgjithshmë të Drenasit!!

Emrat e punësimeve familjarë si dukët është e gjatë,...
- Advertisement -

Dhunë e ashpër në familje: Gruaja i hyn dajak burrit me kabllo elektrike

- Advertisement -

Bazuar në dëshminë e viktimës, e gjithë ngjarja ka ndodhur në shtëpinë ku bashkëjetojnë çifti ku pas një mosmarrëveshjeje, e dyshuara e ka rrahur duke e goditur me kabllo të telefonit.

Si rezultat i denoncimit, e dyshuara është arrestuar dhe është shoqëruar në stacion policor për intervistim, ku para hetuesve ka mohuar të ketë kryer veprën për të cilën dyshohet.

Me urdhër të prokurorit, ndaj saj është iniciuar rasti për veprën ‘Dhunë në familje’.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -