Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

Digjet një shtëpi në Skënderaj, pronari kontakton menjëherë policinë

- Advertisement -

Në fshatin Vajnik të Skënderajt është djegur një shtëpi e pabanuar dje, shkruan portali Rajoni.org.

Ngjarja ka ndodhur pasdite, përderisa pronari menjëherë ka kontaktuar njësitë relevante.

Raporti i plotë nga policia:

- Advertisement -

Fsh. Vajnik, Skenderaj 05.02.2023, 18:58. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se një shtëpi e pabanuar është përfshirë nga zjarri. Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë policore si dhe njësiti i KEDS-it të cilët kanë ndërprerë rrymën. Nuk raportohet për të lënduar. Rasti vazhdon të hetohet.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -