Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Ditët me shi/ ‘Rikthehet’ liqeni i Skënderajt [VIDEO]

- Advertisement -

Ka dy ditë që në vendin tonë po mbizotëron mot kryesisht i vranët e me shi, raporton portali Rajoni.org.
Kjo ka shkaktuar ‘lindjen’ apo më mirë të themi “rilindjen” e liqenit të Skënderajt, i cili është i lidhur me këtë mot.
Nga një video që ka siguruar “Rajoni” në Skënderaj, shihet se është duke e marrë uji atë pjesë, dhe shoferët duhet të tregohet të kujdesshëm gjatë vozitjes.
Ndërsa, për këmbësorë shihet që është e pamundur kalimi pa u zhytur deri në gjunjë me baltë e ujë. VIDEO:

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -