E mërkurë, 24 Korrik, 2024

Drenicasi e bën për spital bashkëshorten e tij, prokuroria e liron në procedurë të rregullt!

Dje rreth ores 11:00 në stacionin policorë të Drensit, kanë përfunduar një çift pasi dyshohet së burri ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij, transmeton portali rajoni.org.

Rajoni mëson se ajo fillimisht ka kërkuar ndihmë mjekësore në spital, për shkak se i shoqi dyshohet se i shkaktoi lëndime duke e goditur me grushte në pjesë të ndryshme të trupit.

Ndërkohë që i dyshuari është arrestuar dhe i njëjti është shoqëruar në stacion policor për intervistim.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedure të rregullt.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer