Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

E dhimbshme: Del fotografia e personi që bëri vetëvrasje duke u hedhur nga dritarja e objektit

- Advertisement -

Një rast i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm te Klinika e Kirurgjisë Torakale, ku një pacient u hodh nga dritarja e katit të katërt të klinikës, por nuk arriti t’u bëjë ballë plagëve. Gazeta Sinjali raportoi se Fadil Sinani, 56-vjeçar nuk arriti të mbijetojë dhe fatkeqësisht vdiq. Vdekjen e tij e kanë konfirmuar edhe nga SHSKUK, teksa Policia ka nisur hetimet.

Burimet e medieve kanë bërë me dije se ky rast është cilësuar nga Prokurori i Shtetit si “Vetëvrasje” , i cili ka urdhëruar që trupi i pajetë të dërgohet në IML për obduksion.

Pak më parë u publikua edhe fotografia e të ndjerit Fadil Sinanit.

- Advertisement -

Ngushëllime familjes!

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -