E enjte, 25 Korrik, 2024

E DHIMBSHME: Këta janë të rinjtë që vdiqën në aksidentin tragjik | Emrat

Katër persona kanë vdekur në një aksident të rëndë që ka ndodhur mes tri veturave para rreth një ore në rrugën Ferizaj-Shtime

Lajmin e ka konfirmuar Policia Rajonale në Ferizaj dhe kanë njoftuar se vdekjen e viktimave e ka konfirmuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes.

Ndërkohë Sinjali ka mësuar se tre nga katër persona e vdekur janë, Arlind Isufaj, 21-vjeçar, Mergim Behluli, 23-vjeçar dhe Armend Muhadini, 39-vjeçar, raporton Gazeta Sinjali.

Dyshohet se dy nga të vdekurit janë nga fshati Mollopolc, ndërsa dy të tjerënga fshati Dramijak.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer