E enjte, 30 Maj, 2024

E dhimbshme: Ky është 25-vjeçari nga Kosova që vdiq aksident në Itali, punonte si shofer kamioni

Mediat italiane raportojnë se ka vdekur një 25 vjeçar nga Kosova në një aksident në Itali.

Ai është Haris Shala.

Sipas raportimit, ngjarja ka ndodhur në Piza në autostradën e Brenerit, ditën e djeshme.

Shala punonte si shofer kamioni dhe momentin tragjik ai u godit nga një kamion tjetër nga prapa.

25-vjeçari Haris Shala jetonte në Caprona dhe ishte baba i një vajze gati 2-vjeçare

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer