Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

E dhimbshme: Ky është personi që humbi jetën pasi u rrokullis me traktor në mal

- Advertisement -

Dje ka vdekur Qamil Dërmaku nga fshati Shipashnicë e Epërme e Kamenicës pasi u rrokulli me traktor.

I ndjeri, Qamil Dermaku, 52-vjeçari vdiq pasi u rrokullis me traktor në mal, ku kishte dalë për të marrë dru dhe fatkeqësisht nuk arriti t’u bëjë ballë plagëve. Sipas informacioneve të para, bashkë me viktimën ka qenë edhe djali i tij, që ka shpëtuar, duke marrë lëndime të lehta.

Njoftimin e ka dhënë edhe faqja e këtij fshati.

- Advertisement -

Njoftimi i plotë:

NJOFTIM MORTAR

Sot, pas një aksidenti ka humbur jetën bashkfshatari ynë Qamil Dërmaku.

Do ta kujtojmë si një njeri të urtë,të respektushëm e shumë puntorë.

All-llahu e shpërbleftë me Xhehnet.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -