E hënë, 20 Maj, 2024

E dhimbshme: Ndahet nga jeta aktivistja e zëshme, Valbonë Mehmeti

Është ndarë nga jeta sot aktivistja e zëshme, Valbonë Mehmeti.

Ajo kishte ka punuar në Ambasadën e Britanisë së Madhe në Prishtinë, duke qenë e zëshme në progresin e vendit dhe shoqërisë.

Dashamirë të shumtë kanë shprehur ngushëllime për vdekjen e Valbonës në rrjetet sociale, ndërkohë ende nuk dihen shkaqet e vdekjes së të ndjerës.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer