E hënë, 27 Maj, 2024

E dhimbshme: Ndërron jetë në moshë të hershme fotomodeli

Dje ka qenë një ditë mjaft e rëndë për familjen Ademi nga Lipjani, shkruan portali rajoni.org.

Ka ndërruar jetë ende në moshë shumë të hershme familjari i tyre Visar Ademi.

I ndjeri ka qenë pasionant i fotografisë dhe i modelizmit.

Lajmin e ka dhënë vëllai i tij:

Prej Allahut Jemi Dhe Tek Aj Dote Kthemi Sot Me Daten 27.01 Ndrroj Jet VllauJem Visar Ademi Zoti Tmeshiroft Vllaa InshAllah Nxhenet Allahu Na Bashkon Dot Me Mungosht Gjithmon 💔😭

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer