Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

E dhimbshme: Ndërron jetë në moshë të hershme një grua

- Advertisement -

Ka ndërruar jetë Vjollca Selimi Asllani pas një sëmundjeje. Varrimi i të ndjerës bëhet sot në orën 16:00 në varrezat e fshatit Gërdoc, Podujevë.

Njoftimi i plotë mortor:

NJOFTIM

- Advertisement -

Te dashur miqë e familjarë,

Ju njoftojmë se sot pas një sëmundje, ndërroi jetë bashkëshortja e Gani Asllanit – Vjollca Selimi – Asllani .

Varrimi të ndjerës bëhet sot në orën 16:00 në varrezat e fshatit Gërdoc.

Të pikëlluar familja Asllani dhe Selimi.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -