Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

E dhimbshme: Ndërron jetë njëri ndër punëtorët e parë të KEK-ut nga Drenica

- Advertisement -

Mbrëmë ka vdekur Hajdin (Kadri) Krasniqi nga fshati Negroc i Drenasit.

Hajdini njihej si ndër punëtorët e parë të KEK-ut në Drenas dhe prej vitesh ishte në pension.

Ai ishte njohës i mirë i korporatës për punën që bënë në terren.

- Advertisement -

Varrimi i të ndjerit bëhet sot (e mërkure) në orën 15:00 në fshatin Negroc.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -