E shtunë, 20 Prill, 2024

E dhimbshme: Ndërron jetë papritmas gruaja në moshë të hershme

Një lajm mjaft i hidhur ka përfshirë dje familjen Latifi dhe Musa, shkruan portali Rajoni.org.

Ka ndërruar jetë papritmas familjarja e tyre në moshë të hershme, Vjollca Latifi Musa, duke i lënë familjarët përherë të pikëlluar.

Varrimi i të ndjerës bëhet sot në orën 12:30, në varrezat e qytetit të Vushtrrisë.

Të pikëlluar: dy familjet, Musa dhe Latifi.

Ngushëllime familjes!

Njoftimi i plotë nga familjarët:

 

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer