Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

E dhimbshme: Ndërron jetë papritmas mjeku i njohur, lë pas vetes gruan me dy fëmijë

- Advertisement -

Mëngjesi e sotëm ka qenë i kobshëm për familjen Sefiu nga vdekja e hershme e një doktori.

Stomatologu i njohur, Rasim Sefiu ka vdekur papritmas në moshën 35 vjeçare.

Vdekja e tij erdhi pikërisht në 3 vjetorin e shuarjes së babait të tij, poashtu mjek.

- Advertisement -

Sefiu la prapa vetës gruan dhe dy fëmijë.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -