E enjte, 30 Maj, 2024

E dhimbshme: Vdes vogëlushi nga Drenasi!

Ka ndërruar jetë vogelushi nga fshati Baicë i Komunës së Drenasit, shkruan portali rajoni.org.

Lajmin e kanë dhënë familjarët përmes rrjetit social facebook.

“Te Allahut jemi dhe tek ai do të kthehemi, ka ndrru jet Sokol Milaim zariqi varrimi i te ndierit bëhet sot me datë 22,04. 2024 ora 16:00 në varrezat e fshatit Baicë”, thuhet në njoftimin e tyre.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer