E hënë, 20 Maj, 2024

E dhunoi një të mitur, arrestohet një person

Një person është arrestuar në Viti, pasi dyshohet se ka dhunuar një vajzë të mitur.

Sipas policisë, viktimës i është bërë ekzaminimi mjekësor dhe në bazë të raportit është vërtetuar se e mitura është dhunuar.

Familjarët e të dyshuarit kanë dorëzuar raporte mjekësore në bazë të së cilave, ai ka prapambetje mendore të shkallës së lehtë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje./IndeksOnline/

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer