Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

E hidhur: Ndërron jetë në lule të rinisë kosovari

- Advertisement -

Sot është një ditë e kobshme për familjen Berisha nga Rugova shkruan portali rajoni.org.

Gjatë mesnate ka ndërruar jetë fëmija, Haki Berisha, në moshë ende të hershme.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet sot në orën 14:00.

- Advertisement -

Njoftimi i plotë mortor nga familja Berisha:

NJOFTIM MORTOR

Njoftojmë familjar,miqë dhe dashamirë që sot mesnate ka nderruar jetë HAKI BERISHA,varrimi i të ndjerit bëhet me daten: 06.01.2023. Në ora 14:00 Tek varrezat e dëshmorve.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -