Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

E rëndë: Djali gjen babain pa shenja jete në banesën e tyre

- Advertisement -

Mbrëmjen e së shtunës ka ndodhue një rast i rëndë në një familje në fshatin Bresje të Fushë Kosovës, ku një 68-vjeçar është gjetur pa shenja jete, në banesën e tij. Vdekjen e tij e ka konfirmuar ekipi mjekësor që doli në vendin e ngjarjes, teksa për rastin është vënë në dijeni edhe Policia, raporton Sinjali. 

Burimet e Sinjalit nga Emergjenca kanë bërë të ditur se i ndjeri u gjet nga djali i tij, i cili u trondit kur e kuptoi se babai nuk kishte shenja jete.

Pasi mjekët dolën në vendin e ngjarjes, u njoftua edhe Policia, me ç’rast një njësi policore intervenoi.

- Advertisement -

Sinjali mëson se vdekjen e viktimës e ka konfirmuar ekipi i mjekëve, më ç’rast pas ekzaminimeve vitale është konstatuar që 68-vjeçari kishte ndërruar jetë.

Ajo që dihet deri më tani është se lidhur me rastin është njoftuar edhe Prokurori i Shtetit.

Sinjali do t’iu mbajë të informuar me detajet e reja lidhur me rastin.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -