Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

E rëndë: Gjendet pa shenja jete një burrë , dyshohet se kreu vetëvrasje

- Advertisement -

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në rrugën ‘Azem Lukaj’ në Pejë, ku një person është gjetur pa shenja jete, raporton Gazeta Sinjali.

Burimet e Gazetës Sinjali brenda Emergjencës kanë bërë me dije se rreth orës 06:00 kanë pranuar thirrje për ndihmë, pasi një person ndodhej pa ndjenja dhe dyshohej se ishte në rrezik për jetën.

Ekipi mjekësor i Emergjencës ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes, ku kanë hasur në trupin e viktimës. Pas ekzaminimeve për shenjat vitale, mjeku ka konstatuar vdekjen e tij.

- Advertisement -

Lidhur me rastin është njoftuar edhe Policia e Kosovës të cilët kanë dalë në vendin e ngjarjes për të kryer ekzaminimet e nevojshme që ndihmojnë në zbardhjen e rrethanave të rastit

Në kuadër të zhvillimeve hetimore është intervistuar i biri i të ndjerit, i cili ka deklaruar se e ka gjetur babain e tij të varur në një kabllo të rrymës elektrike.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion, ndërsa rasti është cilësuar ‘Hetim mbi vdekjen’.

Sinjali do të iu mbajë të informuar me detajet e reja lidhur me rastin.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -