Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

E rëndë: Vdes një person pasi ra nga një ndërtesë

- Advertisement -

Një grua ka vdekur sot në Fushë-Kosovë pasi ka rënë nga një një ndërtesë.

Rastin e kanë konfirmuar nga Policia e Kosovës.

“Viktimë në këtë rast është një person (femër), vdekjen e së cilës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendngjarje. Aktualisht hetuesit policor në koordinim me prokurorinë përkatëse janë duke punuar për të sqaruar të gjitha rrethanat që lidhen me rastin”, thuhet në përgjigje

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -