E martë, 25 Qershor, 2024

E tmerrshme: 30-vjeçari tenton ta vret veten me thikë të kuzhinës, dërgohet në spital me emergjencë

Burimet e Sinjalit brenda Emergjencës së Spitalit Rajonal në Prizren kanë bërë me dije se 30-vjeçari është dërguar atje, pasi që dyshohet se kishte tentuar të vetëvritet me thikë kuzhine.

Pas intervenimit të stafit mjekësor, gjendja e tij shëndetësore është stabilizuar dhe ai ndodhet jashtë rrezikut për jetë.

Lidhur me rastin është njoftuar edhe Policia e Kosovës, të cilët kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë kontaktuar me nënën e viktimës.

Nuk dihen motivet që shtynë të riun të bëjë këtë veprim.

Me urdhër të prokurorit, rasti është cilësuar ‘Vetëvrasje në tentativë’.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer