Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

E tmerrshme: Ky është podrumi ku mbahej e ngujuar 67-vjeçarja para se të vritej

- Advertisement -

Një ngjarje tronditëse ndodhi gjatë muajit dhjetor të vitit të kaluar në komunën e Dragashit.

67 vjeçarja, Saime Domazeti, nga fshati Kuk, u gjet e vdekur në shtëpinë ku jetonte prej vitesh, shkruan IndeksOnline.

Ndaj saj raportohet të ketë pasur edhe më herët keqtrajtime nga disa pjesëtarë të familjes, ku edhe është iniciuar rast për dhunë në familje.

- Advertisement -

Sipas raporteve nga Policia dhe Prokuroria e Kosovës, Saime Domazeti, ishte nxjerrë nga shtëpia dhe ishte vendosur në një qilar (podrum) vendi ku ruhet bylmeti.

IndeksOnline ka siguruar foto nga vendi (qilari) ku dyshohet të jetë mbajtur e ngujuar viktima Saime Domazeti.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -