Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

E tmerrshme: Uji gati t’i mbulojë shtëpitë në këtë fshat të Skënderajt

- Advertisement -

Sot për shkak të vërshimeve është duke u krijuar një situatë kaotike në tërë Kosovën.

Disa pamje të cilat i ka siguruar Rajoni shihet se gjendja është alarmante në fshatin Kuqicë të Skënderajt, lagjja Fejzullahu.

Uji përveç që u ka depërtuar brenda, siç shihet është duke i mbuluar edhe totalisht.
Gazetarët e Rajonit tashmë kanë dalë në terren dhe portali do t’ju mbajë të informuar për gjendjen aktuale.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -