E premte, 8 Dhjetor, 2023

EKSKLUZIVE: Krimet Ekonomike për të dytën herë zhvillojnë aksion në Komunën e Drenasit!

Burime të sigurta të portalit rajoni.org brenda prokurorisë kanë bërë me dije së pardje ka ‘zbarkuar’ sërish Policia e Krimeve Ekonomike në institucionet lokale të udhehequra nga pushteti i Ramiz Lladrovcit.

Ky aksion është hera e dytë brenda një muaji që krimet ekonomike po kryejn aksion në këtë qytet.

Burimet e portalit rajoni.org kanë bërë me dije ekskluzivisht së janë duke u zhvilluar hetime ndaj një rrjeti zyrtaresh të pushtetit të Ramiz Lladrovcit për veprat ‘Keqpërdorim i pozitës dhe autoritetit zyrtar’, ‘Ushtrimi i ndikimit’ dhe ‘Konflikti i interesit’.

Kujtojmë qe portali, rajoni.org në vazhdimsi ka raportuar për skandalet e ndryshmë qe janë bërë nga pushteti Ramiz Lladrovcit, për dyshimet për korrupsion, nepotizem dhe shkelje ligjore.

LEXO EDHE:

Komunës së Drenasit pritet të i kushtoi mbi 1 milion euro tenderi për furnizim me dru dhe pelet – dyshohej për kritere të “kurdisura”

Vazhdojnë skandalet në pushtetin e Lladrovcit, qytetarës i sigurohet vendi i punës pa konkurs [DOKUMENT]

“Tenderi 50 mije eurosh”, Pushteti i Ramiz Lladrovcit e “shpërblen” me tender mbështetësin e fushatës [DOKUMENT]

“Juve ju është dhënë kontrata”, Komuna e Drenasit njofton kompaninë fituese për dhënien e tenderit me çmim 68 mije euro me të shtrenjtë se oferta me e lire

EKSKLUZIVE: E fitoj tenderin 130 mijë euro më shtrenjtë, Komuna e Drenasit dhe i njëjti operator lidhin aneks kontratë me çmim mbi 30 mijë euro

“Baxhanakja, vellau, motra”, Këta janë të gjithë familjarët e “klikës” se Ramiz Lladrovcit qe u punësuan në QKMF të Drenasit!

Besnikria e Ramiz Lladrovcit ndaj shokëve!? E përjashton nga PDK’ja, asamblistin qe dikur e quantë mik të tij e të familjës!

Ky është familjari i motrës se Ramiz Lladrovcit qe u punësua në QKMF të Drenasit

Drejtori i arsimit në Komunën e Drenasit ‘punëson’ mbesën si mësimdhënësë

Padrejtësia e shekullit në Drenas!? Kandidatës për infermieri, komisioni i jep testin e kundërt me atë qe aplikoj!

2 në 1. Skandali i radhës në Drenas [DOKUMENT]

 

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer