Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

Emocionale: Kjo ishte kërkesa e të riut që ndërroi jetë sot

- Advertisement -

Mëngjesin e sotëm Podujeva u trondit me lajmin për vdekjen e të riut Flakron Zeqiri (Bashota), nga fshati Llapashticë.

Lajmi u bë i ditur edhe nga familjarët e të ndjerit.

I riu vuante nga sëmundja e kancerit dhe para disa javëve kishte bërë një kërkesë në rrjetet sociale.

- Advertisement -

Kjo ishte kërkesa e Flakronit për Lutje 🤲

Ju lutem shpërndajeni se ndoshta dikujt nga ju i pranohet Lutja!
Jam 25 vjeç dhe quhem Flakron Zeqiri dhe jam i semure qe prej 4 vitesh me kancer. Tani mjeket me kane than qe nuk munden te me ndihmojne. Kam shpres vetem te Zoti. JU LUTEM JU LUTEM ME SHPERNDAJENI qe ta shohin sa ma shume njerez edhe te luten sa ma shum njerez per mua. InshaAllah Allahu na i pranon lutjet.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -