Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Emocionon e moshuara në Skënderaj: “Pas vrasjes së burrit i kam rritë fëmijët vetë, sot i kam pa punë”

- Advertisement -

Një e moshuar në sheshi “Adem Jashari” në Skënderaj është intervistuar rastësisht nga gazetarja e ATV-së, përcjell portali rajoni.org.

Ajo ka ndarë rrëfimet nga sfidat e vështira që i ka pasur nga jeta.

Në ngjarjen e saj të dhimbshme, ka treguar se si i është vrarë burri gjatë luftës dhe i është imponuar që t’i rrisë e vetme fëmijët.

- Advertisement -

Ndiqni videon e mëposhtme:

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -