Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Emocionuese: Nxënësit përshëndeten me shokun e tyre, që do të migrojë jashtë vendit [video]

- Advertisement -

Skena emocionuese janë parë në një shkollë në Prizren.

Atje një nxënës është përshëndetur me shokët dhe shoqet e klasës së tij, pasi do të migrojë jashtë vendit me familjen e tij.

Pamjet e publikuara nga axha i tij Ilir Gashi tregojnë momentin kur mes lotësh përcillet nipi i tij nga nxënësit e tjerë. /Zëri/ 

Pamjet mund t’i shihni më poshtë:

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -