E mërkurë, 21 Shkurt, 2024

Era Istrefi ekspozon të pasmet në foton e fundit

Se Era Istrefi duket shumë në formë, kjo tashmë dihet.

Këngëtarja ka vite që i jep rëndësi pamjes pasi merret me aktivitete të ndryshme fizike.

Së fundmi, Era e dëshmoi sërish se ajo ka forma “bombastike”, teksa ka pozuar para pasqyrës dhe ekspozoi të pasmet.

Ndryshe, artistja së shpejti sjell projekte të reja muzikore dhe këtë e ka bërë të ditur vetë përmes rrjeteve sociale.

 

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer