E shtunë, 22 Qershor, 2024

Ermal Fejzullahu sot feston ditëlindjen, urimin më të mirë ia bëri babai

Ermal Fejzullahu sot po feston ditëlindjen e tij.

Urimi i parë që ra në sy është nga këngëtari dhe babai i tij,Sabri Fejzullahu.

Sabriu, zgjodhi fjalët më të bukura për të birin: “Ti je BOTA E IME.
Ti je DIELLË QË MË NGROHË
Ti je ARTIST I MADH ME ZË E ME SHPIRTË
Ama kto ti dha Publiku Shqiptarë nga e tër Bota
Ty ta dha Zoti, Zërin e Talentin e që ti i gradove me punë me shpirtëbardhësi e me dashuri që dhuron e që merr.
Unë të dua se të kam djalë të shpirtit, ta dua buzëqeshjen humanizmin dhe thjeshtësin.
Vazhdo puno dhe mbaje kokën ulur e dhuro dashni ngado e kudo që shkonë.
I bëfsh 100 o fryma e babit❤️⭐️ @ermal.fejzullahu.”

Stafi i revistës “Kosovarja”, Ermalit i uron edhe shumë vite me plotë suksese.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer