E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Është suspenduar nga futbolli, Sandro Tonali po punon në “baushtellë”

Futbollisti i Kombëtares së Italisë, Sandro Tonali është i suspenduar për disa muaj nga futbolli aktiv në gjithë Europën, kjo për shkak të basteve të vëna në Serie A dhe në Premier League gjatë vitit të kaluar.

Një foto po qarkullon në rrjetet sociale, ku futbollisti i tanishëm i Newcastle United shihet duke punuar në qytetin anglez në kompaninë Shepherd Offshore, shkruan Indeksonline

Tonali është duke punuar në këtë kompani së bashku me disa inxhinierë vetëm për ta mbajtur vetën aktiv dhe jo i mbyllur dhe larg futbollit.

Kujtomë që Sandro nuk ka drejt të bëjë stërvitje me skuadrën e tij, andaj një punë e dytë është e mirëseardhur për të në këto momente krize./Indeksonline./

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer