E premte, 8 Dhjetor, 2023

Europa League/ Roma e Liverpool zbresin në fushë, Atalanta e Gjimshitit kërkon kualifikimin, ja të gjitha sfidat e ditës

Europa League  luan mbrëmjen e sotme sfidat e raundit të katërt në grupe, me shumë skuadra që synojnë të mbyllin objektivin e kualifikimit.

Në orën 18:45, Roma luan në transfertë me Slavian e Pragës dhe do të synojë me çdo kusht tre pikët për të mbyllur çështjen e kualifikimit.

Në po të njëjtën orë, Liverpool do të tentojë të njëjtën gjë përballë Toulouse në Francë.

Atalanta e Berat Gjimshitit luan përballë Sturm Grazit në shtëpi dhe nëse fiton do të jetë gjithashtu e kualifikuar, ndërsa Sparta e Pragës e Qazim Laçit ndeshet në transfertë me Rangers.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer