Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Event i organizuar për mesimëdhënesit në penzion dhe ish-mesimëdhënesit

- Advertisement -

ShPKFSSHS organizoj një event për të falenderuar të gjithë mesimëdhënesit në penzion dhe ish-mesimëdhënesit pas vdekjes të kultures fizike dhe sportive, shkruan portali rajoni.org. 

Në këtë event janë ndarë mirënjohje për të gjithë mesimëdhënesit në penzion dhe post mortem.

Kryetari Basri Jashari dhe përfaqesuesi i komunës së Skenderajt drejtori Valon Haliti në emër të kryetarit Fadil Nura të pranishmit i përshendetën me një fjalë rasti duke i falenderuar veteranet për kontributin e tyre nder breza.

- Advertisement -

Nga MKRS ishte i pranishem edhe z. Fikret Shatri./rajoni.org/

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -