E mërkurë, 21 Shkurt, 2024

Fjolla Morina po vazhdon ta shijojë lidhjen e re, teksa publikon një tjetër fotografi me të dashurin

Fjolla Morina së fundmi ka ndarë me ndjekësit e saj një moment të ëmbël nga lidhja e saj e re.

Ajo ka postuar në rrjete sociale një ‘selfie’ të ngrohtë ku shihet e përqafuar ngushtë nga partneri i saj të dashur gjatë një darke të përbashkët.

Foto: Fjolla Morina/InstaStory

Imazhi i ri tregon Fjollën dhe të dashurin e saj në një moment intimiteti, duke shtuar një tjetër kapitull në historinë e tyre të dashurisë.

Në fotografinë e ndarë në Instagram, çifti duket i lumtur dhe i qetë, duke konfirmuar sërish atë që Fjolla ka theksuar më parë – se ata janë të lumtur bashkë dhe po shijojnë çdo moment të lidhjes së tyre.

Foto: Fjolla Morina/Instagram

Ndërkohë që Fjolla vazhdon të jetë një figurë e ndjekur në mediat sociale dhe të zhvillojë karrierën e saj muzikore, ajo gjithashtu po tregon se jeta personale po i buzëqesh.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer