E martë, 25 Qershor, 2024

Flori Mumajesi sot po feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi

Flori Mumajesi njihet si një nga këngëtarët dhe tekst shkruesit më të mirë shqiptar.

Ai sot po feston ditëlindjen e tij të 41-të.

Me rastin e ditëlindjes, ai mori shumë urime nga miq e kolegë e adhurues të tij.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer