Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

Pamjet qe flasin, ja sa i ‘fuqishëm’ është Fadil Nura!

- Advertisement -

 

Një foto që është publikuar dje në faqen zyrtare të komunës se Skenderajt, me rastin përvjetorit për dëshmorët, martirët e betejës së Likoshanit e Qirezit, dhe shënimit të kësaj date te historisë sonë te lavdishme nga komunat Skenderaj dhe e Drenas, bie ne sy diçka mjaftë interesante, shkruan rajoni.org.

Edhe pse ky nderim ishte institucional, pra i organizuar nga këto dy komuna kryetari i komunës së Skenderajt Fadil Nura, lihet në plan të dytë apo të tretë.

- Advertisement -

Pra për shumë kënd kjo fotografi tregon edhe fuqinë faktike qe ai ka në komunë dhe në parti./Rajoni.org/

 

 

 

 

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -