Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

Gjen mijëra euro në rrugë, Ramadani i dorëzon në polici

- Advertisement -

V.Ramadani ka gjetur sot një portofol të mbushur me para.

Ai menjëherë portofolin e gjetur ua ka dorëzuar zyrtarëve policor të cilët ishin në detyrë në rrugën “Tringë Ismajli” në Prishtinë.

Në portofol kishte mijëra euro dhe dokumente personale.

- Advertisement -

Policia menjëherë ka ftuar pronarin që të paraqitet në stacionin policor dhe konform procedurave i është dorëzuar portofoli.Policia ka çmuar këtë gjest human dhe ka falënderuar të gjithë qytetarët për bashkëpunimin e vazhdueshëm.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -