Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

Gjykata shpall fajtor mësimdhënësin e gjimnazit i akuzuar për ngacmim seksual ndaj ish-nxënëses

- Advertisement -

Gjykata Themelore në Gjilan ka shpallur aktgjykim dënues ndaj mësimdhënësit të gjimnazit ‘Zenel Hajdini’ në Gjilan, Kastriot Kurti, i akuzuar për ngacmim seksual ndaj Medinë Dauti, raporton Gazeta Sinjali.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Dauti përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ku ka thënë se Gjykata sot ka shpallur fajtor Kurtin duke e dënuar me një vit burgim me kusht dhe të njëjtit i ka caktuar ndalimin e kontaktit në çfarëdo forme për periudhën tri vjeçare.“Sot, Gjykata Themelore në Gjilan i konfirmoi të gjitha këto duke e duke shpallur fajtor të akuzuarin për ngacmim seksual. Sipas kërkesës sime, Gjykata ia ka shqiptuar të akuzuarit dënimin me kusht me një vit burgim, ndërsa si kusht ia ka caktuar ndalimin e kontaktimit tim në çfarë do forme për periudhën tre vjeçare”, shkroi ajo.https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid025F4LpNYVM3seTksTmUrGazMRdhFFCCweVA3yhULwNPwPkssCQr43GH5EztHVNh7kl&id=100008110964056&mibextid=ncKXMA

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -