E mërkurë, 21 Shkurt, 2024

Gold Ag shoqërohet nga dy “truproja”

Këngëtari i njohur Arian Agushi është tejet aktiv në mediat sociale duke ndarë me ndjekësit momente të ndryshme.

Ai ka postuar një foto me dy fëmijët e tij, Guerilin dhe Frontin, shkruanKosovarja

Këngëtari ishte shprehur “Djemtë e babës”.

Theksojmë se Ariani ka treguar me ardhjen e djemve të tij në jetë atë e kanë ndryshuar tërësisht si person.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer