E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Gresa Hoti dhe Capital T pothuajse të zhveshur në të njëjtin vend – Çfarë po ndodh me dyshen?

Capital T është një nga artistët që komentohet shumë për jetën e tij private, edhe pse e mban tejet të mbyllur.

Së fundmi postoi një fotografi nga pushimet në Singapor.

Por në të njejtën ditë, në të njëjtin vend postoi edhe modelja Gresa Hoti.

Rastësi apo të dy janë në shoqërinë e njëri-tjetrit?!

Në këtë pikë rrjeti bëhet lëmsh dhe askush nuk di të vërtetën.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer