E diel, 21 Korrik, 2024

Gruaja e bën llom burrin e vet duke e rrahur, arrestohet nga policia

Një grua ka rrahur fizikisht burrin e saj, shkruan portali rajoni.org.

Policia raporton se të dy kanë pasur lëndime trupore pasi të dy kanë pranuar tretman mjekësor.

Ndërsa në stacioni policor është shoqëruar vetëm gruaja.
Njoftimi i plotë nga policia:

DHUNË NË FAMILJE
Rr. Halim Zariqi 05.02.2023 – 00:40. Është arrestuar e dyshuara femër kosovare nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar, lidhur me rastin palët kanë pranuar tretman mjekësor poashtu është konsultuar prokuroi i shtetit i cili ka rekomanduar që pas intervistimit palët të lirohen dhe rasti të procedohet në procedurë të rregullt

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer