Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Hajnat thyejnë një garazh, vjedhin një motoçikletë në vlerë rreth 5 mijë euro

- Advertisement -

Një fenomen mjaft shqetësues për qytetarët e Kosovës janë bërë vjedhjet e shpeshta nëpër shtëpi, që po shkaktojnë ankth, humbje financiare e pasiguri, raporton Gazeta Sinjali.

Kështu e ka pësuar së fundi edhe një i ri në Prishtinë, pasi hajnat ia thyen garazhin në rrugën ‘Andrea Aleks’.

Sinjali mëson se njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes për të kryer ekzaminimet e nevojshme dhe në bazë të dëshmisë së 28-vjeçarit, gjatë orëve të natës hajnat kanë hyrë brenda garazhit të banesës dhe kanë vjedhur motoçikletën e tij e cila kap vlerën e rreth 5 mijë eurove.

- Advertisement -

Momentalisht nuk ka persona të dyshuar dhe me urdhër të prokurorit rasti është cilësuar ‘Vjedhje’.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -