Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

Hapet konkursi nga një barnatore në Skënderaj për farmacist/ DETAJET

- Advertisement -

Është shpallur një konkurs për farmacist në barnatore në fshatin Runik të Skënderajt, shkruan portali rajoni.org.

Këtë konkurs e ka shpallur barnatorja “Eda Pharm”, dhe paga do të bëhet sipas marrëveshjes me të dy palët.

Njoftimi i plotë nga barnatorja:

- Advertisement -

NJOFTIM

Barrnatorja “Eda Pharm” në Runik,kërkon teknik të Farmacisë..

Orari i punës dhe paga më marrveshje.

Nr.kontaktues: 044-272-776

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -