E diel, 24 Shtator, 2023

Herolina reja e Gilit ka binjak

Njejtë si shumë reja të tjera, edhe ajo e Gilit është bërë aktuale dhe shpesh përflitet në median rozë.

Ndonëse jo për ndonjë gjë të madhe, por shumë nga postimet e Herolines kthehen në lajm.

Së fundi, ajo ka postuar në rrjete sociale një foto të Robertit dhe të birit, të cilët i ka quajtur binjak, shkruan “Kosovarja”.

Ky epitet, sigurisht për shkak të ngjashmëriaq së madhe që kanë babë e bir.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer