Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

Historia prekëse: Kosovari që e dorëzoi në polici kuletën me dy mijë €, është punëtor ndërtimi

- Advertisement -

Qytetari Valon Ramadani nga Gjilani, ka gjetur sot një portofol të mbushur me para në orët e hershme të mëngjesit.

Ai menjëherë portofolin e gjetur ua ka dorëzuar zyrtarëve policor të cilët ishin në detyrë në rrugën “Tringë Ismajli” në Prishtinë.

Në portofol kishte mijëra euro dhe dokumente personale.

- Advertisement -

Paparaci, mëson se Valon Ramadani është punëtor krahu, e që portofolin me para e ka gjetur në mëngjesin e së premtes duke shkuar në punë.

Siç mëson Paparaci, portofoli me para është i një pronari të një lokali.

Policia e Kosovës e ka çmuar këtë gjest human dhe ka falënderuar të gjithë qytetarët për bashkëpunim e vazhdueshëm.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -