E mërkurë, 21 Shkurt, 2024

I jepet lamtumira e fundit ish profesorit shumë vjeçar në Skenderaj [FOTO]

Sot në fshatin Çitak të Komunës së Skenderajt iu dha lamtumira e fundit ish-veteranit të UÇK’së, ish profesorit shumë vjeçarë dhe sekretarit të degës së LDK’së në Skenderajt, Rizah Çitaku, njeriut i cili tërë jetën ishte në shërbim të vendit.

Për të nderuar në ceremoninë e varrimit bë emer te kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovë, vuri kurora lulesh nënkryetari Gazmend Muhaxheri.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer