E mërkurë, 24 Korrik, 2024

I moshuari nga Skenderaj rrëfen ngjarjen se si mbeti në karrocë

Një qytetar nga Drenica të cilit i duhet ndihma e karrocës për të lëvizur ka treguar për Lajmi.net se si është përditshmëria e tij.

Ai tash e sa kohë është në këtë gjendje dhe ka treguar se si mbeti i palëvizshëm.

Për të kuptuar ngjarjen e tij, ndiqeni videon më poshtë:

 

 

 

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer